Na zajęcia z „Psychopatologii obowiązuje
 następujący podział na grupy.
 Zmiany tylko za zgodą osoby
prowadzącej zajęcia!

GRUPA I

  1. Bałdyga Agata
  2. Bąk Dorota
  3. Białobrzeska Olga
  4. Boczkaj Grzegorz
  5. Born Ewa
  6. Butrykowska Monika
  7. Ciachorowska Izabela
  8. Cywiński Grzegorz
  9. Czerniewska Agata
  10. Czernowicz Ewa
  11. Daniluk Magdalena
  12. Dominik Patrycja
  13. Dymecka Joanna
  14. Dziadkiewicz Artur
  15. Formeister Anna
  16. Gajewska Weronika
  17. Gomuła Arleta
  18. Gotowiecka Patrycja
  19. Górecki Andrzej

GRUPA II

  1. Hall Joanna
  2. Jankowska Katarzyna
  3. Jarosiewicz Anna
  4. Jaworska Anna
  5. Jórasz Joanna
  6. Kalicka Zuzanna
  7. Kamińska Karolina
  8. Kania Kamila
  9. Kapczyńska Alicja
  10. Kapuścińska Karolina
  11. Kasprzycka Katarzyna
  12. Kmiecik Joanna
  13. Kowalska Hanna
  14. Kowalska Marta
  15. Kozłowska Barbara
  16. Krzysztofik Agata
  17. Kubiak Małgorzata
  18. Kupińska Aneta
  19. Lidke Aleksandra
  20. Łaszewska Kalina

GRUPA III

  1. Makiła Joanna
  2. Michalak Monika
  3. Michalska Izabela
  4. Mik Emilia
  5. Milewska Magdalena
  6. Napiątek Adam
  7. Niemierko Agata
  8. Niklas Aleksandra
  9. Nowopolski Michał
  10. Nowotnik Melania
  11. Okuniewska Joanna
  12. Olejnik Mirosława
  13. Paryska Paulina
  14. Piechowska Justyna
  15. Pluta Agnieszka
  16. Pujsza Agata
  17. Pułjan Anna
  18. Ratajska  Agata
  19. Reinke Anna
  20. Rogoziewicz Marta

GRUPA IV

  1. Rybicka Magdalena
  2. Sachno Olga
  3. Sadowska Agnieszka
  4. Sciepuro Aneta
  5. Sienkiewicz Małgorzata
  6. Skorczyńska Marta
  7. Skwiercz Aleksandra
  8. Soból weronika
  9. Stachura Karolina
  10. Stańczak Grazyna
  11. Sternalska Patrycja
  12. Stępniewski Łukasz
  13. Stopieńska Ewa
  14. Stryczyńska Hanna
  15. Sudnik Wiesława
  16. Szady Marek
  17. Szpara Agata
  18. Szymańska Agata
  19. Świtkowska Magdalena
  20. Taras Ewa

GRUPA V

  1. Treder Natalia
  2. Tyburski Ernest
  3. Ulrych Paula
  4. Urban Anna
  5. Urbaniak Katarzyna
  6. Walentynowicz Marta
  7. Waruszewska Emilia
  8. Wasilewska Emilia
  9. Waszkiewicz Katarzyna
  10. Wiatr Martyna
  11. Wieliczko Agnieszka
  12. Wiśniewska Ewa
  13. Włodarczyk Agata
  14. Wodzikowski Wojciech
  15. Wojtaś Izabela
  16. Woźniak Michał
  17. Wółkowska Paulina
  18. Zaidan Rita
  19. Zalewska Magdalena
  20. Zarańska Dorota

GRUPA VI

  1. Zaręba Rozalia
  2. Ziemiańska Katarzyna
  3. Rewolińska Aleksandra
  4. Tomaka Aleksandra
  5. Tomczak Łukasz
  6. Tracz Michał
  7. Różańska Paulina
  8. Rudnik Agata
  9. Rusakiewicz Hanna
  10. Łaszewska Kalina
  11. Majka Marta
  12. Damrat Niemc Ewa
  13. Drewczyńska Karina
  14. Gąsiewicz Anna
  15. Gąska Monika
  16. Górecki Robert
  17. Grabowska Marianna
  18. Gralla Katarzyna
  19. Jabczyński Piotr
  20. Kamiński Wojciech

Grupa VII

  1. Hańczuk Agnieszka
  2. Hańczuk Konrad
  3. Hufnagel Honorata
  4. Kossakowska Alicja
  5. Kozłowska Marta
  6. Kroplewski Błażej
  7. Kudłacz Karolina
  8. Lutow Barbara
  9. Macias Magdalena
  10. Michalska Beata
  11. Ożgo Emila
  12. Panasiuk Paweł
  13. Pietrykowska Agnieszka
  14. Piotrowska Katarzyna
  15. Pisiak Krzysztof
  16. Rasińska Anna
  17. Rocławska Anna
  18. Rzepecka Karolina
  19. Sadowska Marta
  20. Sass Łukasz

 

 

UWAGA!!!

W ZWIĄZKU Z INORMACJĄ O NAKŁADANIU SIĘ ZAJĘĆ Z DIAGNOZY I PSYCHOPATOLOGII ZMIENIAJA SIĘ GODZINY ZAJĘĆ DLA NASTĘPUJĄCYCH GRUP

GRUPA 2 – CZWARTEK-  8 LISTOPADA GODZ. 10.00

GRUPA 6 ­– PIĄTEK GODZ. 9.15 II TURA – PROSZĘ CZEKAĆ NA INFORMACJE O DOKŁADNYM TERMINIE

PONADTO Z UWAGI NA DUŻA LICZBĘ OSÓB, KTÓRYCH NIE MA NA LIŚCIE ISTNIEJE KONIECZNOŚĆ STWORZENIA DODATKOWEJ GRUPY 7. ZAJĘCIA DLA TEJ GRUPY BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ W ŚRODY O GODZ. 12.30 Z DR KATARZYNĄ SULAKOD 14 LISTOPADA

DOKŁADNY PODZIAŁ NA GRUPY ZAMIESZCZONY PONIŻEJ. JEŚLI NIE MA NA NIM PAŃSTWA NAZWISKA PROSZĘ O ZGŁOSZENIE SIĘ DO POKOJU NR 2